O marce

Anna Feledyk to autorska marka butów i torebek wykonywanych z najwyższej jakości włoskich skór, tworzonych ręcznie z ogromną dbałością o najmniejszy detal oraz wygodę ich właścicielek.

  • Małe wielkie dzieła sztuki

    Marka Anna Feledyk powstała z miłości do stylowego obuwia, skórzanych dodatków oraz potrzeby stworzenia doskonałego produktu dla kobiet ceniących sobie ponadczasowy design, nieoceniony komfort chodzenia oraz perfekcyjne wykonanie. Połączenie tych trzech elementów sprawia, że każda para szpilek lub model torebki, sygnowane marką Anna Feledyk, stają się małymi dziełami sztuki.

  • Zakochasz się… od pierwszego kroku

    Zarówno nasze obuwie, jak i torebki projektujemy dla kobiet, które wiedzą czego potrzebują, by poczuć się dobrze i atrakcyjnie w każdej sytuacji. Gustowne, klasyczne szpilki, wykonane zgodnie z najlepszą sztuką szewską w polskiej pracowni, zachwycą miłośniczki mody, a ich niepodważalne walory ergonomiczne sprawią, że pokochają je także kobiety biznesu.

  • Wiemy, czego pragną kobiety

    W czasach, w których dominuje produkt wytwarzany masowo, postawiłyśmy na ręczne wykonanie i zapewnienie maksymalnego komfortu oraz uwodzące wyobraźnię projekty. Jesteśmy kobietami, które wsłuchują się w głos kobiet, znają ich potrzeby oraz pragnienia. Projektując dla Was, tworzymy też dla siebie. Marka Anna Feledyk to mocny, kobiecy głos w świecie mody zdominowanym przez mężczyzn.

Facebook